Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związek Pracodawców) powstał w 1999 roku i skupia kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce, w tym banki, zarządzających wierzytelnościami, doradców i pośredników finansowych, przedsiębiorstwa pożyczkowe oraz zarządzające informacją gospodarczą. ZPF to Członek Rady Rozwoju Rynku Finansowego, powołanej do życia przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej.

 

Kancelaria Corpus Iuris sp. z o.o. jest Członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

 

Kancelaria Corpus Iuris sp. z o.o. w swojej działalności kieruje się Zasadami Dobrych Praktyk, Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

     

W ramach potwierdzenia zgodności praktyk biznesowych Kancelarii z Zasadami Dobrych Praktyk ZPF, jako Członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (ZPF) raz w roku przechodzimy Audyt Etyczny, prowadzony przez Komisję Etyki ZPF, sprawdzający stosowanie się do Zasad Dobrych Praktyk. Poniższy certyfikat potwierdza, że przeszliśmy audyt z wynikiem pozytywnym. 

Każdy klient i kontrahent jeśli uzna,  że doszło do naruszenia "Zasad Dobrych Praktyk" przez przedstawiciela Kancelarii Corpus Iuris sp. z o.o. może złożyć wniosek o wszczęcie postępowania przez Komisję Etyki ZPF.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK? ZPF:

  • w formie listownej na adres biura ZPF – ul. Długie Pobrzeże 30, 80-888 Gdańsk,
  • za pośrednictwem faxu, na numer: (58) 302 92 64,
  • w formie email, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..