Praktyki letnie w zespołach administracyjno - operacyjnych

Masz wolne wakacje i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie? Zobacz jak pracujemy?

 

W zamian możesz od nas oczekiwać:

  • Specjalistycznej wiedzy w branży finansowej pod okiem profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w naszych strukturach
  • Biuro operacyjne w pobliskiej linii metra (Rondo Daszyńskiego) oraz stacji (Warszawa-Wola Kasprzaka)

 

Praktyki

Zadania, w których realizacji zaufamy Ci:

  • Obsługa korespondencji
  • Prawidłowy obieg dokumentacji
  • Archiwizacja dokumentów
  • Bieżące prace administracyjno-biurowe na potrzeby firmy

 

Cechy, którymi opisałbyś się podczas rekrutacji:

  • Dyspozycyjność min 35h tygodniowo
  • Znasz podstawowe narzędzia MS Office
  • Mile widziane obszary kierunków studiów z dziedziny prawa/administracji

 

Jesteś tym kogo szukamy? Daj znać- wyślij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Praktyki”

 

 

OBSŁUGA KLIENTA

- Negocjator/-ka ds. Windykacji Telefonicznej

Szukamy osób, którzy lubią pracę z ludźmi, nie boją się kontaktu drogą telefoniczną, posiadają umiejętności negocjacyjne, są asertywne, zaangażowane, odpowiedzialne za powierzone im zadania. Zadania tej osoby to kontrola i windykacja należności, monitoring płatności, działanie wedle obowiązujących procedur, realizacja założonych celów. - Windykator Terenowy- Cała Polska Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna na przydzielonym rejonie za postępowania egzekucyjne, raportowanie i wprowadzanie pozyskanych informacji do systemu, zachowanie wszelkich standardów co do czynności spraw terenowych. Jeśli jesteś osobą posiadająca własną działalność gospodarczą lub gotowość do jej założenia, jesteś osobą dobrze organizującą swój czas pracy, zdeterminowaną do działania, odporną na stres i z silnym charakterem- zgłoś się do Nas.

OBSŁUGA PRAWNA

- Asystent ds. Obsługi Prawnej

Poszukujemy studentów bądź absolwentów kierunku prawo, mile widziane rozpoczęcie aplikacji adwokackiej lub radcowskiej. Mile widziane cechy to rzetelność, sumienność, konsekwencja w działaniu, skrupulatność, umiejętność pod presją czasu. Główne obowiązki to sporządzanie pism procesowych, uzupełnianie braków formalnych , analiza dokumentacji sądowej, wprowadzanie do systemu, archiwizacja dokumentacji, przygotowywanie masowej dokumentacji do pozwów czy pism procesowych.

OBSŁUGA EGZEKUCYJNA

- Pracownik ds. Obsługi Egzekucyjnej

Preferowane kierunki kształcenia osoby ubiegającej się o to stanowisko to administracja/prawo. Pożądane predyspozycje- komunikacja, asertywność, dokładność, sumienność. Pracownik działu egzekucji jak sama nazwa wskazuje obsługuje wszelkie czynności w zakresie egzekucji wierzytelności, na bieżąco współpracuje z komornikami sądowymi i monitoruje stan spraw oraz przygotowuje pisma do organów egzekucyjnych.

DZIAŁ ANALIZ

- Młodszy Analityk

Poszukujemy Ciebie, jeżeli: Posiadasz bardzo dobrą znajomość MS EXCEL, znasz dobrze język SQL, posiadasz podstawy statystyki oraz masz zdolności analityczne. Cechuje Cię dokładność, terminowość, dobra organizacja czasu pracy a dodatkowo jesteś studentem kierunków informatycznych czy ekonomicznych i znasz VBA.

„Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Corpus Iuris sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bema 83,01-233 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000220133, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS, NIP: 5213312743, REGON: 015851019, kapitał zakładowy 2 000 000,00 PLN.

Administrator danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie www.gci.pl; poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; telefonicznie 539 733 993; lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pani/Pana dane będą przetwarzane:

1. w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego – podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana zgoda.

2. w przypadku, w którym wyraził Pan/Pani odrębną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Kancelarię Corpus Iuris Sp. z o.o., podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana zgoda; przysługuje Pani/Panu prawo co cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

3. Pani/Pana dane będą przechowywane do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do momentu wycofania zgody.

4. Jeśli wyraził(a) Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Kancelarię Corpus Iuris Sp. z o.o. będą przechowywane do momentu wycofania zgody.

5. Pani/Pana dane osobowe nie będą ujawnione innym podmiotom przetwarzającym

6. Jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Kancelarię Corpus Iuris sp. z o.o. oraz Grupę Corpus Iuris S.A. Pana/Pani dane osobowe mogą zostać ujawnione w/w spółkom.

7. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
a) dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
b) sprostowania (poprawiania) swoich danych;
c) usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania;
d) przenoszenia danych; e) wniesienia skargi do organu nadzorczego

8. Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz jest konieczne dla udziału w procesie rekrutacji.”

Chcesz się rozwijać i pogłębiać wiedzę? Nie zwlekaj i już dziś prześlij swoje CV.
Spełniasz oczekiwania- wyślij Nam swoje CV na adres- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując nazwę stanowiska.


Dołącz do CV klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w załączonych dokumentach rekrutacyjnych przez Kancelarię Corpus Iuris Sp. z o.o. dla celów niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelarię Corpus Iuris sp. z o.o.”

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.

Chcesz aby Twoje dokumenty aplikacyjne brały udział w procesie rekrutacji w przyszłości? Nie znalazłeś/-aś czegoś dla siebie? I tak prześlij Nam swoje CV, gdy pojawi się inna oferta skontaktujemy się z Tobą.

Dołącz do CV klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w załączonych dokumentach rekrutacyjnych przez Kancelarię Corpus Iuris Sp. z o.o. oraz Grupę Corpus Iuris S.A. dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Kancelarię Corpus Iuris sp. z o.o. oraz Grupę Corpus Iuris S.A.„

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.