Naszym celem jest pomoc w odzyskaniu stabilizacji finansowej. Wiemy, że pogorszenie się sytuacji materialnej, w konsekwencji której powstaje zadłużenie, często spowodowane jest niezależnymi od Ciebie i niespodziewanymi zdarzeniami losowymi. Pamiętaj jednak, że nie jest to sytuacja bez wyjścia i można ją rozwiązać!

ROZWIĄZANIE PROBLEMU ZADŁUŻENIA W KILKU KROKACH

KROK 1

Dokładnie zapoznaj się z przesłanym przez nas pismem, w treści którego znajdziesz niezbędne informacje umożliwiające całkowite zamknięcie dalszego postępowania.

KROK 2

Jeśli będziesz mieć wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszelkich informacji i wyjaśnień, podpowiemy jak zacząć spłacać zadłużenie, a propozycję spłaty dostosujemy do Twojej sytuacji finansowej. W każdym piśmie od nas znajduje się również numer sprawy – to Twój numer identyfikacyjny, dzięki któremu szybko odnajdziemy dane dotyczące Twojego zadłużenia.

 

KROK 3 Wybierz dogodny dla Ciebie sposób współpracy:

  • Kontakt z Doradcą, który udzieli Ci informacji i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie, możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 21.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 – 16.00 - tel.: (+48) 22 339 68 68; tel. kom. (+48) 601 801 601. Zapraszamy również do kontaktu poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Samodzielne zarządzanie zadłużeniem za pomocą Serwisu Dłużnika dostępnego pod adresem superdluznik.pl, gdzie możesz:

    •    spłacić całość lub część zadłużenia,
    •    zaproponować własne warunki ugody,
    •    sprawdzić aktualny stan swojego zadłużenia oraz harmonogram spłaty,
    •    złożyć wniosek reklamacyjny,
    •    zamówić bezpłatną rozmowę z doradcą.

KROK 4

Twoja sytuacja finansowa nie pozwala na spłatę zadłużenia w całości? Na to też mamy rozwiązanie - wystarczy, że odwiedzisz nasz serwis Twoja Ugoda, dostępny pod adresem www.twojaugoda.pl, aby:

  • uzyskać informację o propozycji ugody przygotowanej specjalnie dla Ciebie,
  • zaproponować swoje warunki ugody.

KROK 5

Już tylko pozostało podpisać porozumienie i spłacać terminowo zadłużenie, wg ustalonego harmonogramu. Pamiętaj, że spłaty możesz dokonywać korzystając z naszych płatności online, na superdluznik.pl, nie ponosząc dodatkowych kosztów.

 


W związku ze zmianami w ustawie z dnia 27 maja 2004 roku o funduszach inwestycyjnych i zarządzaniu alternatywnymi funduszami inwestycyjnymi wprowadzonymi ustawą z dnia 16 sierpnia 2023 roku o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem rozwoju rynku finansowego oraz ochrony inwestorów na tym rynku, zgodnie z którymi począwszy od dnia wejście w życie ustawy zmieniającej dotychczasowe „niestandaryzowane fundusze sekurytyzacyjne” mają obowiązek używać w nazwie zwrotu „niestandaryzowane fundusze wierzytelności”, wskazujemy, że nastąpiła zmiana nazwy obsługiwanych przez Kancelarię Corpus Iuris Sp. z o.o. funduszy:

Z: Na:
Corpus Iuris Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Corpus Iuris Niestandaryzowany Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Wierzytelności
Secus Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty InSecura Secus Niestandaryzowany Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Wierzytelności InSecura
Open Finance Wierzytelności Detalicznych Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Open Retail Niestandaryzowany  Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Wierzytelności

 ww. zmiana nie stanowi zmiany podmiotowej, ani nie wpływa na prawa i obowiązki funduszy.