• Prawo fundamentem i gwarancją jakości naszych usług

  Prawo fundamentem

  i gwarancją jakości naszych usług
 • The law is the cornerstone and the guarantee of the high quality of our services

                The law                 

  is the cornerstone and the guarantee of the high quality of our services
 • Skuteczna Windykacja

  Skuteczna Windykacja

 • Effective debt collection

  Effective debt collection

 • Masz dług?

           Masz dług?         

  Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, skontaktuj się z nami
 • Are you in debt?

         Are you in debt?       

  Together we will find a solution – contact us.
 • Kariera w Corpus Iuris

  Kariera w Corpus Iuris

  Dołącz do nas
 • Your career in Corpus Iuris

  Your career in Corpus Iuris

  Join us

MISJA I WARTOŚCI

Misja i wartości

Kancelaria Corpus Iuris jest firmą specjalizującą się w zarządzaniu procesami związanymi z dochodzeniem wierzytelności. Pomagamy naszym Klientom odzyskać utracone środki, a osobom, które utraciły zdolność realizacji zobowiązań, pomagamy wyjść z trudnej sytuacji. W codziennej pracy kierujemy się zbiorem fundamentalnych zasad i wartości, które tworzą filary naszej firmy. Naszą działalność prowadzimy w oparciu o przepisy prawa...

Więcej >

OFERTA

Kancelaria Corpus Iuris oferuje swoim Klientom szeroki pakiet usług, począwszy od usługi monitoringu, aż po wykup wierzytelności. Nasi menedżerowie posiadają wieloletnie doświadczenie na rynku obrotu wierzytelnościami, doskonale znają problemy polskich firm w tym zakresie, dzięki czemu są w stanie znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego Klienta indywidualnie.

Więcej >

DLA ZADŁUŻONYCH

Szanowni Państwo, zarówno nam, jak i, mamy nadzieję, Państwu zależy na uzyskaniu porozumienia, które doprowadzi do spłaty zadłużenia na warunkach satysfakcjonujących obie strony. Pozwoli ono uniknąć kosztów postępowania sądowego oraz egzekucyjnego, które zawsze ponosi dłużnik. Dlatego prosimy o niezwłoczny kontakt z naszą firmą tuż po otrzymaniu pierwszego wezwania od Kancelarii Corpus Iuris.

Więcej >

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

             Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej RODO) informujemy, że klikając w link, mogą Państwo zapoznać się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych.

Więcej >

RELACJE INWESTORSKIE

Główna działalność GCI SA skupiona jest na zarządzaniu grupą, budowie strategii dla podmiotów zależnych, optymalizacji funkcjonowania grupy oraz poszerzaniu i poszukiwaniu nowych obszarów inwestycyjnych w szeroko rozumianej dziedzinie windykacji i obrotu wierzytelnościami. Realizacja założeń inwestycyjnych odbywa się poprzez...

Więcej >

KONTAKT

Jeśli dostali Państwo Informację, że Kancelaria Corpus Iuris Sp. z o.o posiada Państwa zadłużenie i chcielibyście rozwiązać jego problem, wystarczy zadzwonić pod numer 662 019 137 lub wysłać SMS z numerem swojego telefonu i numerem sprawy. Skontaktujemy się, żeby wspólnie uzgodnić warunki porozumienia.

Więcej >