OBSŁUGA KLIENTA

- Negocjator/-ka ds. Windykacji Telefonicznej

Szukamy osób, którzy lubią pracę z ludźmi, nie boją się kontaktu drogą telefoniczną, posiadają umiejętności negocjacyjne, są asertywne, zaangażowane, odpowiedzialne za powierzone im zadania. Zadania tej osoby to kontrola i windykacja należności, monitoring płatności, działanie wedle obowiązujących procedur, realizacja założonych celów. - Windykator Terenowy- Cała Polska Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna na przydzielonym rejonie za postępowania egzekucyjne, raportowanie i wprowadzanie pozyskanych informacji do systemu, zachowanie wszelkich standardów co do czynności spraw terenowych. Jeśli jesteś osobą posiadająca własną działalność gospodarczą lub gotowość do jej założenia, jesteś osobą dobrze organizującą swój czas pracy, zdeterminowaną do działania, odporną na stres i z silnym charakterem- zgłoś się do Nas.

OBSŁUGA PRAWNA

- Asystent ds. Obsługi Prawnej

Poszukujemy studentów bądź absolwentów kierunku prawo, mile widziane rozpoczęcie aplikacji adwokackiej lub radcowskiej. Mile widziane cechy to rzetelność, sumienność, konsekwencja w działaniu, skrupulatność, umiejętność pod presją czasu. Główne obowiązki to sporządzanie pism procesowych, uzupełnianie braków formalnych , analiza dokumentacji sądowej, wprowadzanie do systemu, archiwizacja dokumentacji, przygotowywanie masowej dokumentacji do pozwów czy pism procesowych.

OBSŁUGA EGZEKUCYJNA

- Pracownik ds. Obsługi Egzekucyjnej

Preferowane kierunki kształcenia osoby ubiegającej się o to stanowisko to administracja/prawo. Pożądane predyspozycje- komunikacja, asertywność, dokładność, sumienność. Pracownik działu egzekucji jak sama nazwa wskazuje obsługuje wszelkie czynności w zakresie egzekucji wierzytelności, na bieżąco współpracuje z komornikami sądowymi i monitoruje stan spraw oraz przygotowuje pisma do organów egzekucyjnych.

DZIAŁ ANALIZ

- Młodszy Analityk

Poszukujemy Ciebie, jeżeli: Posiadasz bardzo dobrą znajomość MS EXCEL, znasz dobrze język SQL, posiadasz podstawy statystyki oraz masz zdolności analityczne. Cechuje Cię dokładność, terminowość, dobra organizacja czasu pracy a dodatkowo jesteś studentem kierunków informatycznych czy ekonomicznych i znasz VBA.

„Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Kancelaria Corpus Iuris sp. z o.o. (ul. gen. J. Bema 83, 01-233 Warszawa, REGON 015851019). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne”. Chcesz się rozwijać i pogłębiać wiedzę? Nie zwlekaj i już dziś prześlij swoje CV. Spełniasz oczekiwania- wyślij Nam swoje CV na adres- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując nazwę stanowiska.


Dołącz do CV klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U.2016.poz.922).” Chcesz aby Twoje dokumenty aplikacyjne brały udział w procesie rekrutacji w przyszłości? Nie znalazłeś/-aś czegoś dla siebie? I tak prześlij Nam swoje CV, gdy pojawi się inna oferta skontaktujemy się z Tobą.

Dołącz do CV klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Corpus Iuris sp. z o.o. danych osobowych zawartych dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”