Kancelaria Corpus Iuris współpracuje z Biurem Informacji Gospodarczej KRD SA. Zgodnie z ustawą o udostępnianiu informacji gospodarczej, od 14 czerwca 2010 roku wierzyciel ma możliwość umieszczania danych o nierzetelnych dłużnikach w bazach informacji gospodarczej.

Jeśli chcą Państwo zwrócić się do Wierzyciela z wnioskiem lub z reklamacją, proszę pobrać odpowiedni formularz, wypełnić i wysłać go na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przesłać pocztą na adres naszej firmy:

Kancelaria Corpus Iuris jako serwiser funduszy sekurytyzacyjnych zgodnie z zawartymi umowami o zarządzanie sekurytyzowanymi wierzytelnościami, między innymi uprawniona jest do podejmowania czynności związanych z nabywaniem i zbywaniem wierzytelności swoich Klientów.

SZANOWNI PAŃSTWO,
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom informujemy, że uruchomiliśmy Serwis twojaugoda.pl, dostępny pod adresem www.twojaugoda.pl, za pomocą którego mogą uzyskać Państwo informację o propozycji ugody ze strony Wierzyciela.

Kancelaria Corpus Iuris współpracuje z Biurami Informacji Gospodarczej.
Zgodnie z ustawą o udostępnianiu informacji gospodarczej, od 14 czerwca 2010 roku wierzyciel ma możliwość umieszczania danych o nierzetelnych dłużnikach w bazach informacji gospodarczej.