Aktualne oferty pracy

OBSŁUGA KLIENTA

- Negocjator/-ka ds. Windykacji Telefonicznej

Szukamy osób, którzy lubią pracę z ludźmi, nie boją się kontaktu drogą telefoniczną, posiadają umiejętności negocjacyjne, są asertywne, zaangażowane, odpowiedzialne za powierzone im zadania.
Zadania tej osoby to kontrola i windykacja należności, monitoring płatności, działanie wedle obowiązujących procedur, realizacja założonych celów.


- Windykator Terenowy- Cała Polska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna na przydzielonym rejonie za postępowania egzekucyjne, raportowanie i wprowadzanie pozyskanych informacji do systemu, zachowanie wszelkich standardów co do czynności spraw terenowych.
Jeśli jesteś osobą posiadająca własną działalność gospodarczą lub gotowość do jej założenia, jesteś osobą dobrze organizującą swój czas pracy, zdeterminowaną do działania, odporną na stres i z silnym charakterem- zgłoś się do Nas.


OBSŁUGA PRAWNA

- Asystent ds. Obsługi Prawnej

Poszukujemy studentów bądź absolwentów kierunku prawo, mile widziane rozpoczęcie aplikacji adwokackiej lub radcowskiej. Mile widziane cechy to rzetelność, sumienność, konsekwencja w działaniu, skrupulatność, umiejętność pod presją czasu.
Główne obowiązki to sporządzanie pism procesowych, uzupełnianie braków formalnych , analiza dokumentacji sądowej, wprowadzanie do systemu, archiwizacja dokumentacji, przygotowywanie masowej dokumentacji do pozwów czy pism procesowych.


OBSŁUGA EGZEKUCYJNA

- Pracownik ds. Obsługi Egzekucyjnej

Preferowane kierunki kształcenia osoby ubiegającej się o to stanowisko to administracja/prawo. Pożądane predyspozycje- komunikacja, asertywność, dokładność, sumienność.
Pracownik działu egzekucji jak sama nazwa wskazuje obsługuje wszelkie czynności w zakresie egzekucji wierzytelności, na bieżąco współpracuje z komornikami sądowymi i monitoruje stan spraw oraz przygotowuje pisma do organów egzekucyjnych.


DZIAŁ ANALIZ

- Młodszy Analityk

Poszukujemy Ciebie, jeżeli:
Posiadasz bardzo dobrą znajomość MS EXCEL, znasz dobrze język SQL, posiadasz podstawy statystyki oraz masz zdolności analityczne. Cechuje Cię dokładność, terminowość, dobra organizacja czasu pracy a dodatkowo jesteś studentem kierunków informatycznych czy ekonomicznych i znasz VBA.


Chcesz się rozwijać i pogłębiać wiedzę? Nie zwlekaj i już dziś prześlij swoje CV.

Spełniasz oczekiwania- wyślij Nam swoje CV na adres- rekrutacja@gci.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska.
Nie znalazłeś/-aś czegoś dla siebie? I tak prześlij Nam swoje CV, gdy pojawi się inna oferta skontaktujemy się z Tobą.

Dołącz do CV klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).